Producenci

Uszczelka krawędziowa, zaciskowa 39-575

39-575

Nowy produkt

Uszczelka zaciskowa EPDM 1,5 - 2,5 mm, czarna

Więcej szczegółów

Towar dostępny do 3 dni

14,31 zł brutto

Opis

Grubość krawędzi (mm)1,5, 2,5
Kolorczarna

Więcej informacji

Uszczelka krawędziowa, zaciskowa EPDM ,  komórkowy czarny, zacisk niezbrojony EPDM czarny. Zacisk EPDM sztywny, natomiast warga miękka.  Profile wpinane posiadają właściwości profili chroniących krawędzie i profili uszczelniających. Powierzchnia uszczelniająca tych profili wykonana jest z gumy piankowej, natomiast powierzchnia zacisku składa się z gumy twardej bez stalowego rdzenia do wpinania. Dwa rodzaje tworzyw są ze sobą spajane w trakcie wytłaczania podczas wulkanizacji.

 
Cena za metr bieżący. Minimalna ilość zakupu to 1 mb cięty z rolki 50 metrów.
Towar przycięty na wymiar podany przez Klienta nie podlega zwrotowi.
 
Zabezpieczenia krawędzi są używane, gdy stalowe krawędzie muszą być gładkie.  Dodatkowa obróbka metalu nie jest potrzebna. Uzyskuje się efekt ozdobny. Profile chroniące krawędzie są elastyczne. Wpinana taśma EPDM  w kształcie litery U umożliwia trwałe osadzenie na metalowych krawędziach, nawet w przypadku łuków lub zagięć.
 
Profil jest w prosty sposób wciskany ręcznie w metalową krawędź, dzięki czemu nie trzeba używać narzędzi, klejów i złączy. Profile chroniące krawędzie różnią się kształtem, rozmiarem, kolorem i powierzchnią w zależności od przeznaczenia.
 
Twardość: 95 A Shora 
 
 

Produkty powiązane