Uszczelki z magnesem urządzeń chłodniczych

Uszczelki urządzeń chłodniczych z magnesem. 

Uszczelka magnetyczna znana jest również, jako uszczelka do lodówki.  Wyróżnia się  uszczelnienia drzwi, szuflad lodówek i zamrażarek. Magnetyczna uszczelka lodówki jest przeznaczona do utrzymywania paska magnetycznego, aby zapewnić  szczelność, hermetyczność między drzwiami lodówki, a korpusem. Prof...

Uszczelki urządzeń chłodniczych z magnesem. 

Uszczelka magnetyczna znana jest również, jako uszczelka do lodówki.  Wyróżnia się  uszczelnienia drzwi, szuflad lodówek i zamrażarek. Magnetyczna uszczelka lodówki jest przeznaczona do utrzymywania paska magnetycznego, aby zapewnić  szczelność, hermetyczność między drzwiami lodówki, a korpusem. Profile z komorą magnetyczną należą do kategorii: profile typu „dart” (wciskane), profile klapowe i profile wargowe. 

Uszczelka magnetyczna dba o szczelność między drzwiami lub szufladą, a lodówką lub zamrażarką. W ten sposób zimne powietrze pozostaje w szafie, więc sprężarka chłodnicza nie musi pracować w sposób ciągły. Odpowiednio uszczelniona lodówka oszczędza energię i wydłuża żywotność agregatu chłodniczego.

Więcej

Uszczelki z magnesem urządzeń chłodniczych Jest 104 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 104 elementów