Uszczelka krawędziowa, zaciskowa EPDM 39-577

039577

Nowy produkt

Uszczelka zaciskowa EPDM 5 - 8 mm, czarna

Więcej szczegółów

(o co chodzi?) W zależności od typu produktu, dostępność na magazynie dotyczy metrów bieżących lub całych rolek. Szczegóły znaleźć można poniżej w opisie.

Towar dostępny do 7 dni.

38,17 zł brutto

Opis

Kolor:czarna
Krawędź od - do mm5-8

Więcej informacji

Uszczelka krawędziowa, zaciskowa EPDM ,  komórkowy czarny, zacisk niezbrojony EPDM czarny. Zacisk EPDM sztywny, natomiast warga miękka.  Profile wpinane posiadają właściwości profili chroniących krawędzie i profili uszczelniających. Powierzchnia uszczelniająca tych profili wykonana jest z gumy piankowej, natomiast powierzchnia zacisku składa się z gumy twardej bez stalowego rdzenia do wpinania. Dwa rodzaje tworzyw są ze sobą spajane w trakcie wytłaczania podczas wulkanizacji.

 
Cena za metr bieżący. Minimalna ilość zakupu to 1 mb cięty z rolki 100 metrów.
Towar przycięty na wymiar podany przez Klienta nie podlega zwrotowi.
 
Zabezpieczenia krawędzi są używane, gdy stalowe krawędzie muszą być gładkie.  Dodatkowa obróbka metalu nie jest potrzebna. Uzyskuje się efekt ozdobny. Profile chroniące krawędzie są elastyczne. Wpinana taśma EPDM  w kształcie litery U umożliwia trwałe osadzenie na metalowych krawędziach, nawet w przypadku łuków lub zagięć.
 
Profil jest w prosty sposób wciskany ręcznie w metalową krawędź, dzięki czemu nie trzeba używać narzędzi, klejów i złączy. Profile chroniące krawędzie różnią się kształtem, rozmiarem, kolorem i powierzchnią w zależności od przeznaczenia.
 
Twardość Shora 95 A
 
 

Produkty powiązane