Promocje

Obniżka! Uszczelka wpinana, 4-wargowa 54-311 Zobacz większe

Uszczelka wpinana, 4-wargowa 54-311

54-311

Nowy produkt

Uszczelka wpinana gumowa drzwi i paneli H-18,5 mm

Więcej szczegółów

Towar dostępny do 3 dni

10,53 zł brutto

-3,00 zł

13,53 zł brutto

Opis

Grubość (mm)8,5
MateriałEPDM
Strukturaporowata
Wysokość (mm)18,5
Kolor:czarna

Więcej informacji

podstawowa uszczelka wpinana do pokryw, drzwi i paneli wykonana z epdm. montaż uszczelki gumowej jest bardzo prosty -  uszczelki te są po prostu wciskane w rowek. uszczelki w razie konieczności mogą być klejone.  

uszczelki 4-wargowe używane do optymalnego uszczelnienia drzwi i paneli posiadających wysoką kompensację tolerancji przy minimalnym docisku. symetryczne właściwości uszczelniające między uszczelką/ramą i uszczelką/drzwiami. specjalne wargi bo bokach pozwalają wykonać określony przesuw wzdłużny oraz zabezpieczają uszczelki przed wypadnięciem w przypadku otwarcia drzwi. w rezultacie: siły docisku między uszczelką/ramą i uszczelką/drzwiami są prawie takie same i dlatego właściwości uszczelniające są bardzo zbliżone. podwójna symetria uszczelek 4-wargowych zabezpiecza przed nieprawidłowym montażem.
właściwości uszczelniające są takie same zarówno w przypadku wysokiego ciśnienia, jak i podciśnienia. mogą być stosowane w narożach 90° bez wykrzywiania i fałdowania.
 
profil uszczelniający z czarnej gumy porowatej  epdm o twardości shore a 25° 
Cena za metr bieżący. Minimalna ilość zakupu to 1 mb cięty z rolki 50 metrów.
Towar przycięty na wymiar podany przez Klienta nie podlega zwrotowi.
 
uszczelka gumowa 4-wargowa drzwi
h - 18,5   ah - 16 mm
 
szerokość rowka nie może być mniejsza niż 8.6 mm. najlepsze uszczelnienie uzyskuje się, gdy uszczelka może się swobodnie przesuwać w rowku i jest przytrzymywana za pomocą 2"uch" środkowych.

Produkty powiązane