Promocje

Uszczelka samoprzylepna

Profile samoprzylepne z litej gumy, porowatego EPDM, filcu, silikonu, itd. Uszczelki samoprzylepne o szerokim spectrum zastosowań, różnorodnym przekroju poprzecznym, z klejem dobrej lepkości i podwyższonej lepkości, odporne na wodę, promieniowanie UV, warunki atmosferyczne, itp.

Uszczelka samoprzylepna W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Profil typ B

  Miękka uszczelka samoprzylepna typ B z wysokiej lepkości klejem 3M. 

  Szczegóły w opisie produktu.

 • Profil typu D

  Uszczelka z klejem w przekroju litery D. Profile uszczelniające o zastosowaniu uniwersalnym z taśmą samoprzylepną. 

  Szczegóły w opisie produktu.

 • Profil typu P

  Uszczelka samoprzylepna typ P z porowatego EPDM. 

  Szczegóły w opisie produktu. 

 • Profil typu K

  Uszczelka samoprzylepna typ K (korona)  z porowatego EPDM. 

  Szczegóły w opisie produktu. 

 • Profil typu U

  Osłona krawędzi 1-3 mm z klejem. Świetnie sprawdza się na krawędzi drzwi samochodowych, chroni krawędź drzwi przed uszkodzeniem. Łatwy montaż i demontaż. 

  Szczegóły w opisie produktu.

 • Uszczelka o przekroju...

  Uszczelki z klejem i porowatym EPDM o różnym przekroju (część uszczelniająca.

  Szczegóły w opisie produktu. 

 • Uszczelka o przekroju...

  Samoprzylepna uszczelka na stópce z klejem i  porowatym uszczelnieniem w kształcie okręgu

  Szczegóły w opisie produktu. 

 • Uszczelka o przekroju...

  Taśmy samoprzylepne o przekroju prostokąta wykonane z porowatego EPDM, PU, PE, filcu itp. 

  Szczegóły w opisie produktu.

 • Uszczelka - taśma 3M

  Uszczelki z gumy komórkowej z naskórkiem świetnie sprawdzające się w miejscach narażonych na działanie słońca, wody, temperatur. Guma komórkowa nie chłonie wody, a taśma klejąca o bardzo dobrej lepkości. Z powodzeniem stosowana przy uszczelnianiu w jachtach, drzwiach samochodów osobowych. Profil z gumy komórkowej charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością. Polecana wszędzie tam, gdzie oczekuje się jakości, trwałości i pewności uszczelnienia. 

 • Uszczelka butylowa

  Samoprzylepne, wodoodporne uszczelniające taśmy butylowe pokryte aluminium. Wykorzystywane do uszczelniania obróbek dekarskich przy kominach, świetlikach, oknach dachowych, koszach dachowych, murach ogniowych, parapetach zewnętrznych i elementach wentylacyjnych. Stosowane również przy montażu ogrodów zimowych i fasad.

 • Uszczelka filcowa

  Samoprzylepna uszczelka filcowa. Uszczelka wykonana z włókniny technicznej poliestrowo-filcowej w kolorze białym. Samoprzylepna uszczelka filcowa pracuje w zakresie temperatur od -40 do 100 stopni Celsjusza. Jest to materiał wyjątkowo odporny na ścieranie, ściskanie i inne uszkodzenia mechaniczne; chrakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami poślizgowymi. 

  Szczegóły w opisie produktu.

 • Uszczelka rozprężna

  Pianki rozprężne są to pianki poliuretanowe, wstępnie skompresowane, impregnowane z warstwą kleju zabezpieczoną przekładką z papieru silikonowanego. Stosowane głównie  w budownictwie do uszczelniania różnego rodzaju połączeń: przy montażu okien i drzwi, w spoinach dylatacyjnych, konstrukcjach fasad, niektórych pracach murarskich, uszczelnieniach wentylacyjnych, jak również w konstrukcjach maszyn, urządzeń i innych. 

  Szczegóły w opisie produktu.